Prima pagină Monitor Monitoare MONITOR DAHUA 32" DHI-LM32-E330CA
MONITOR DAHUA 32" DHI-LM32-E330CA
Monitor Dahua 31.5" DHI-LM32-E330CA, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 2560x1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.85, VESA Wallmount: 100x100, Tilt: -5/+15, HAS: 100mm, Swivel: -35/+35, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT