Prima pagină Monitor Monitoare Monitor LG 27" 27GS60F-B.AEU
Monitor LG 27" 27GS60F-B.AEU
Monitor LG 27" 27GS60F-B.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920x1080, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100x100, Tilt: -5/+15, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT