Prima pagină Foto - Video Televizoare LED TV 43" PHILIPS 43PUS8536/12
LED TV 43" PHILIPS 43PUS8536/12
Smart TV Philips Ambilight 43PUS8536/12 (Model 2022) 43"(108CM), LED 4K ,Silver, Flat, Android TV, Mirroring iOS/Android, Procesor P5 PerfectPicture, HDR10+/HLG/Dolby Vision, 60 Hz, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, 20 W,Wi-Fi Bluetooth, 1xJack 3.5 mm, 2xUSB, 1xRJ-45, CI+ slot, 4xHDMI,1xDigital Optical Out, VESA 100x200, Remote, 2 AAA batteries, Powercable, Quick start guide, Legal and safety Leaflet, Table support