Prima pagină Monitor Monitoare Monitor Philips 27" 27E1N1100A/00
Monitor Philips 27" 27E1N1100A/00
Monitor Philips 27" 27E1N1100A/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920x1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1300:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100x100, D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT